Skip links

Çift Katlı Prefabrik Ev

Hanzade Prefabrik

Çift Katlı Prefabrik Ev

Hanzade Prefabrik olarak neler yapıyoruz ?

İki Katlı Prefabrik Ev

Konforu, estetik mimarisi ve modülerliği ile iki katlı prefabrik evler, günümüzün yapı sistemleri arasında en çok tercih edileni konumunda bulunuyor. Şehrin yorucu ve stresli yaşantısını müstakil yapının rahatlığıyla yok etmek isteyenler için iki katlı prefabrik evler, eşsiz bir çözüm sunuyor. Son yıllarda yoğun ilgi gören iki katlı prefabrik evler ile daha doğal yaşam koşullarını yakalamak mümkün oluyor.

İki kattan oluşan bu prefabrik evler, hazır ev grubunda bulunuyor. Tüm bileşenleri ile hazır olan bu yapılar, arzulanan her noktaya süratle uygulanabiliyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen iki ve tek katlı prefabrik evler çok kolay şekilde her alana monte edilebiliyor. Portatif yapısı sayesinde arzulandığı noktada farklı bir noktaya da taşınabilen bu hazır yapılar, betonarme yapılara göre çok daha yüksek bir konfor standardı sunuyor.

İki Katlı Prefabrik Evler

Son derece kullanışlı olan iki katlı prefabrik evler, Makro Prefabrik tarafından yeni nesil teknolojiyle donatılı olarak üretiliyor. Hazır yapılar sınıfında bulunan iki katlı prefabrik evler diğer tüm yapı türüne göre çok daha yüksek konfor ve yüksek güvenlik sunuyor. Sağlamlığı ile uzun ömürlü bir kullanım güvencesi sunan iki katlı prefabrik evler, her türlü hava koşuluna karşı da güçlü bir koruma sağlıyor. Böylelikle yıl boyunca iklim koşullarının getirdiği koşullardan yoksun, son derece konforlu bir yaşam alanına sahip olunabilmesine yardımcı oluyor.

Yüksek kalitedeki malzemeleri ile hem ısı hem de ses yalıtımı noktasında son derece başarılı yapılar olan iki katlı prefabrik evler, tüm yıl boyunca en konforlu yaşam alanına sahip olabilmeye yardımcı oluyor. Bu teknik özellikleri aynı zamanda da her iklim koşulunda ve her coğrafik koşulda etkin biçimde kullanımına olanak veriyor.

Böylelikle ister sıcak bir bölgede, ister de soğuk bir bölgede olması fark etmeksizin betonarme yapılara göre çok daha başarılı bir izolasyon performansı sunabiliyor.

Herkesin kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak şekillendirilebilir tasarım yapısına sahip olan iki katlı prefabrik evler, farklı mimari ölçü seçeneklerine sahiptir. Oda sayısı ve konumları, balkon ve diğer açık alanlarında özgür seçenekler gibi pek çok farklı mimari tasarım seçeneğine sahiptir. İki katlı prefabrik evler, villa tipinde bir yaşam alanına her bütçeden kişinin kolaylıkla sahip olabilmesine yardımcı oluyor.