Skip links

Konteyner

Hanzade Prefabrik

Konteyner İmalatı

Hanzade Prefabrik olarak neler yapıyoruz ?

Konteyner farklı kullanım alanlarında; hızlı üretim, nakliye kolaylığı, üstün izolasyon değerleri ile birlikte montaj kolaylığı sağlayan yapılardır. İnşaat sektöründe ihtiyaç duyulan tüm mobilizasyon hizmetlerini karşılayan konteyner sistemleri kaliteli yaşam alanları sunmaktadır. Yatakhane, yemekhane, sosyal tesisler, ofisler, wc ve duş yapıları, acil yerleşim çözümlerinin yanında konteyner evler ile de konut ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır.

Konteyner Nedir?

Konteyner çeşitleri, yük taşıma veya nakliye amacıyla değil, zorlu şantiye şartlarında barınmak ve temel ihtiyaçları karşılamak için üretilen ünitelerdir. Görünüm olarak yük konteynerlerini andırsalar da, PVC kapı ve pencerelere sahip olduklarından kolaylıkla ayırt edilebilirler. konteyner çeşitleri, aynı zamanda elektrik – su – havalandırma gibi zorunlu ihtiyaçlara yönelik eklentiler de içerir. Buradaki amaç, modüler kamp alanları oluşturarak bir şantiye alanında çalışan kişilerin barınma, konaklama ve diğer zorunlu ihtiyaçlarını karşılamaktır. Nitekim konteyneri, bu amaç için mükemmel bir çözümdür. Zira gerek kurulum, gerekse de kullanımları son derece pratik ve kolaydır.

Konteyner Ev Özellikleri

Şantiye Konteyner Satın Al konteyner ev modelleri, odalara ayrılmış ünitelerdir. Her bir ünitedeki oda sayısı, tercih edilen modele göre değişiklik gösterir. Yani sadece 2 odalı üniteler olduğu gibi, 4 odalı – banyolu – mutfaklı şantiye konteyner modelleri de mevcuttur. Gerek duyulduğunda, konteynerler üst üste veya yan yana kurularak daha geniş alanlar da elde edilebilir. Kaliteli bir ünite, neredeyse lüks bir ev ile yarışabilecek düzeyde konfor ve rahatlık sunar. konteyner kullanmak, sayısız avantajı da beraberinde getirir. Her şeyden önce, kurulum/inşaat için zaman harcamanız gerekmez. Konteyneri düz bir zemine yerleştirmeniz ve elektrik ile su bağlantılarını yapmanız yeterlidir. Diğer bir deyişle, doğrudan kullanmaya başlamanız mümkündür.

Bunlara ek olarak, bunlar portatif ev üniteleri oldukları için, kolaylıkla taşınmaları ve başka bir şantiye alanında kullanılmaları mümkündür. Kaliteli ve sağlam bir şekilde inşa edilen konteyner modelleri, uzun yıllar boyunca sayısız çalışma alanında kullanılabilecektir. Üstelik bakım, tadilat ve onarım için ek bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Yalıtımlı, dayanıklı ve sağlam üniteler olduklarından, bir kez alındıktan sonra on yıllar boyunca ilk günkü konforu elde etmeniz mümkün olacaktır. Elbette, tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için konteyner satın alırken üretici firmaya da dikkat etmeniz gereklidir. Doğuş Konteyner, EKS isimli serisi altında ürettiği konteyner ev modelleri ile, sizlere arzuladığınız dayanıklılığı, kaliteyi ve konforu rahatlıkla sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz ?